Phuket Turu

Tüm Phuket turlarımız kişiye özel olarak ve her gün çıkışlı olarak yapılmaktadır. Phuket Balayı Turlarımızın detaylarını müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Tayland’da görülmeye değer şehirleri Bangkok, Phuket, ayrıca günübirlik geziler; göz alıcı tapınaklar, mükemmel güzellikte plajları ve adalar. Phuket turu nda tapınakları gezmekten tutun da göz alıcı nehir gezilerine ve canlı gece hayatına kadar uzanan ayrıntılar.

Phuket adası, tatilinizin mükemmel geçmesini sağlamak adına sizlere bir çok aktivite seçeneği sunmaktadır. Özellikle seçim yapacağınız Phuket otelleri bulunduğu konum ve bölgesine göre sizleri otelinizden özel transferlerle alınıp turlara katılma imkanı sunmaktadır.

Phuket adası için en popüler ekstra turlar hakkında bilgi almak ve katılmak isterseniz lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.


Detaylı Bilgi 0212 423 00 00

Phuket, Phuket turu ve Phuket Otelleri için en uygun fiyatlar ve kişiye özel Phuket balayı turları için bizi arayın.


Tüm yıl boyunca keyifle tatil yapabileceğiniz ve bir tatil için düşlediğiniz tüm aktiviteleri içinde barındıran bir ada olan Phuket sizleri de kendine çekiyor. Phuket turu ile tüm tatil günlerine yayabileceğiniz kadar bol aktivite ve olanaklar en uygun fiyatlar ve güleryüzle buluşturuyor. Keşfetmek için plajlar, parklar ve ormanların bir bereket, keşfetmek için zengin bir tarihi ve kültürü, ve fantastik yemek ve gece hayatı seçenekleri ile, eksik bulacaksınız tek şey adanın sunduğu tüm görmek için zamanıdır.
Phuket balayı tatili ve Phuket adasını keyfetmek için daha fazla beklemeye gerek yok.