Phuket Turu

Tüm Phuket turlarımız kişiye özel olarak ve her gün çıkışlı olarak yapılmaktadır. Phuket Balayı Turlarımızın detaylarını müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Dünyaca ünlü bir çok filme mekan olan Tayland’ın turizm adası Phuket, Kuş Parkı ve Botanik Bahçesi’yle doğaseverlerin ilgi odağı.  Adanın en yüksek noktasında bulunan Büyük Buda Heykeli de Phuket adasına gelen turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden. Hergün düzenlenen Tekne turlarıyla gidilen James Bond adası ve Phi Phi Adası konuklara kendilerini bir film sahnesi içinde hissettiriyor. Beyaz kumların berrak sular ile birleştiği Phuket ‘in cennet adası Phi Phi adasını görmeden Phuket’ten ayrılmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Müslümanların halkın yaşadığı okyanusun üzerinde yapayalnız yüzer köy olan Koh Pan-yi, gelen konuklara birbirinden leziz yemekler sunuyor.  Phuket, bembeyaz kumlu kumsalları, yeşilin her tonunu içeren eşsiz doğası ve turkuaz rengi berrak deniziyle özellikle Phuket’e seçen balayı çiftlerine romantik bir atmosfer sunuyor.

Phuket’e gidip de Fil safarisine katılmadan olmaz. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. Fil Safari, Fil gösterisi, Maymun Show, Tayland Yemekleri kursu, Tahi Boks Gösterisi, Tayland Pirinç Tarlası turumuzdan sonra. Phuket adasının en büyük tapınak gezisi, Big Buda gezileri ile devam etmektedir. Phuket ada turumuza misafirlerimiz  hergün katılabilmektedirler.

Phuket’e gelmişken şehrin neredeyse her köşesinde bululan masaj salonlarının birinde veya otelinizede mutlaka Thai masajı veya ayak masajı yaptırın. Hatta sokaklarda hediyelik eşya dükkanları ile iç içe Thai masajı yapan kişilere rastlayabilirsiniz. Dünyanın en ünlü ipek üreticilerinden biri olan Tayland’ın başkenti Bangkok’ta uygun fiyatlar ile çok çeşitli ipek ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca elmas, zümrüt ve safir gibi taşları uygun fiyata satın alabilirsiniz. Dünyanın en büyük fabrikasının satış mağazası Phuket adasında bulunmaktadır. Phuket Adasında kuruluna hemen hemen her pazarda birçok ünlü markanın aslına çok yakın taklitleri de çok çok uygun fiyatlara satılıyor.

Tayland’da görülmeye değer şehirleri Bangkok, Phuket, ayrıca günübirlik geziler; göz alıcı tapınaklar, mükemmel güzellikte plajları ve adalar. Phuket turu nda tapınakları gezmekten tutun da göz alıcı nehir gezilerine ve canlı gece hayatına kadar uzanan ayrıntılar.

Phuket FantaSea Show, en son teknoloji gösteri öğeleri ile zenginleştirilmiş bir Las Vegas tarzı Tayland kültürü şovu gösterisidir. Özgürlük ve eğlenmeye, cesaret ve merhamete olan sevgiden her şey Tayland olmanın özü, her sahnede temsil edilmektedir.
Tayland kültürü, büyülü illüzyonu, akrobasi gösterileri, filler performansları, piroteknik, stunts, hava performansı, 4-D efektler, özel efektler içeren heyecanlı şovları ile Fantasea Showu mutlaka izleyin.

Phuket’in en eski ve en iyi Thai yemek okulu olan Phuket Thai Aşçılık Okulu kursuna tüm misafirlerimiz katılabilirler. Kursa katılan misafirler taze sebzelerin organik ürünlerin satıldığı pazarda yerel halktan alış veriş yaparak hazırlayacakları yemekler için malzemeleri kendileride seçerek Tay yemekleri kursu sadece vejetaryenlerede değil aynı zamanda et sevenler de uyun sağlayacağı şekilde dersler verilmektedir. Dersler Tay misafirperverliğinin sıcak ve aynı zamanda kolay bir atmosfer de yapılmaktadır.

Phuket adası, tatilinizin eğlenceli geçmesini sağlamak adına sizlere bir çok aktivite seçeneği sunmaktadır. Özellikle seçim yapacağınız Phuket otelleri bulunduğu konum ve bölgesine göre sizleri otelinizden özel transferlerle alınıp turlara katılma imkanı sunmaktadır.

Phuket adası için en popüler ekstra turlar hakkında bilgi almak ve katılmak isterseniz lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.


You don't have permission to register