Anantara Sathorn Bangkok Hotel

Bangkok’un merkezi iş bölgesinde bulunan Anantara Sathorn Bangkok Hotel, özel balkonlu lüks konaklama birimleriyle hizmet veriyor. Otel, muhteşem bir açık yüzme havuzu, spa ve 24 saat açık spor salonuna ev sahipliği yapmaktadır. Anantara Sathorn’un odaları Bangkok kentinin panoramik manzarasını sunan boydan boya cam pencerelerle donatılmıştır. Tüm odalarda düz ekran TV ve minibar mevcuttur. Anantara Spa’da […]

Bangkok’un merkezi iş bölgesinde bulunan Anantara Sathorn Bangkok Hotel, özel balkonlu lüks konaklama birimleriyle hizmet veriyor. Otel, muhteşem bir açık yüzme havuzu, spa ve 24 saat açık spor salonuna ev sahipliği yapmaktadır.

Anantara Sathorn’un odaları Bangkok kentinin panoramik manzarasını sunan boydan boya cam pencerelerle donatılmıştır. Tüm odalarda düz ekran TV ve minibar mevcuttur.

Anantara Spa’da çeşitli vücut bakımı uygulamalarının keyfini çıkarabilirsiniz. Otelin küçük konukları, ayrı çocuk havuzu ve oyun odasında eğlenceli saatler geçirebilirler. Otelde ayrıca günün 24 saati açık bir iş merkezi ve tenis kortu da bulunmaktadır.

Anantara Sathorn Bangkok Hotel, yerel ve uluslararası yemeklerin sunulduğu 2 restorana sahiptir. Havuz manzaralı 100° East Restaurant, çok çeşitli Asya ve Batı yemekleriyle hizmet vermektedir. Crust Restaurant’ta mevsimlik ürünlerle hazırlanmış gurme pizzalarının tadını çıkarabilirsiniz.

Otel, Chong Nonsi Skytrain İstasyonu’na ücretsiz servis otobüsü sağlamaktadır