Angsana Laguna Phuket

Manzaralı Bang Tao Koyu’nda yer alan, modern bir tropikal cennet olan şık Angsana Laguna Phuket, 323 metrelik uzun bir havuzla çevrilidir. Konuklar sahilde fil yavrularıyla oynayarak vakit geçirebilir ya da ücretsiz tekne servisiyle Canal Village Boutiques & Galleries’e ulaşıp alışveriş yapabilirler. Sınırsız ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip ferah odalar, modern Tay stilinde dekore edilmiş ve […]

Manzaralı Bang Tao Koyu’nda yer alan, modern bir tropikal cennet olan şık Angsana Laguna Phuket, 323 metrelik uzun bir havuzla çevrilidir. Konuklar sahilde fil yavrularıyla oynayarak vakit geçirebilir ya da ücretsiz tekne servisiyle Canal Village Boutiques & Galleries’e ulaşıp alışveriş yapabilirler.

Sınırsız ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip ferah odalar, modern Tay stilinde dekore edilmiş ve soyut sanat eserleriyle donatılmıştır. Tümü 102 cm düz ekran TV, konforlu Sealy marka yataklar ve lüks yastık menüsü içermektedir. Ücretsiz şişe suyu da mevcuttur.

Angsana Laguna Phuket, Wat Phra Tong (Yarı Gömülmüş Buddha) ve Phuket FantaSea eğlence parkına 8 km mesafededir. Phuket Kenti ve Phuket Uluslararası Havaalanı’na 20 dakikalık sürüşle ulaşılabilir. Mai Khao Koyu ve Ton Sai Şelalesi 19 km uzaklıktadır.

Ödüllü Angsana Spa, Asya usulü terapi ve masajlar sunmaktadır. Konuklar kişisel bir eğitmen ile yoga yapabilir, plajda dalışa gidebilir ya da spor salonunda egzersiz yapabilirler. Yakın bir bölgede golf sahası da bulunmaktadır. Laguna Phuket Golf Kulübü’ne ücretsiz ulaşım servisi vardır.

Market Place’te her gün açık büfe kahvaltı servis edilir, denize nazır Baan Talay’da ise taze deniz ürünlerinin ve Tay usulü yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Bodega & Grill’de sunulan Akdeniz mutfağı ve Tree House Kid’s Club & Café, diğer yemek seçenekleri arasındadır. İçecekler için ise Loy Krathong Bar veya Poolside barı ziyaret edebilirsiniz.