Patong Merlin Hotel

Patong Merlin Hotel Phuket egzotik Patong Plajı’nın kalbinde uluslararası bir tatil beldesidir. Hindistan cevizi avuç içi ve çiçekli bahçeler sallanan dönümlük alan, Merlin kavisli yürüyüş yolları ve dolambaçlı yollar bir labirent içinde yüzme havuzları heykel üç güzel akuamarin etrafında yolunda örgüleri.

Phuket çarpıcı palmiyelerle çevrili karaya ve köpüklü denizler ile ünlüdür. Ada da muhteşem koy ve bük, yemyeşil dağlar, keyifli Çin-Portekizce mimarisi, dost insanlar ve muhteşem deniz bahşedilmiştir.

Patong Merlin Hotel Phuket egzotik Patong Plajı’nın kalbinde uluslararası bir tatil beldesidir. Hindistan cevizi avuç içi ve çiçekli bahçeler sallanan dönümlük alan, Merlin kavisli yürüyüş yolları ve dolambaçlı yollar bir labirent içinde yüzme havuzları heykel üç güzel akuamarin etrafında yolunda örgüleri.

Pırıl pırıl kumlu plaj ve şirin sokak pazarlarına kolay erişimi vardır.

Büyülü bir ortam ve gülümseyen özenli personeli güneşte Phuket oyun alanı için ziyaret büyülü olduğu kadar unutulmaz olmasını sağlamak.

Ödülleri

Tripadvisor
2012 yılı için Mükemmellik Belgesi

Zoover tatil değerlendirmeleri
Zoover Ödüller 2013

Tayland bölgesindeki en iyi oteller

Merkezi Phuket Adası’nın batı kıyısında Patong bulunan, Patong Merlin Hotel konukları Superior Oda, Deluxe Havuz Manzaralı Oda, Deluxe Pool Access, Junior Suit, Executive Suites ve Kral Dairesi sunuyor.