Şeker Bayramı Bangkok & Phuket & Singapur Turu

Şeker Bayramı Bangkok 2 gece & Phuket 3 gece & Singapur 1 gece Turu

Fiyatlara Dahil Hizmetler
Singapur Havayolları ile ekonomi sınıf uçuşlar
Belirtilen otellerde 6 gece oda kahvaltı konaklama
Tüm alan-otel-alan transferleri
Alan vergileri
Bangkok’da yarım günlük şehir turu

Bangkok şehir turu dahil
Alışveriş, eğlence, kültür… Bangkok konaklamanız süresince yaşayabileceğiniz bu deneyimlerin yanı sıra dilerseniz düzenlenen turlara da katılabilirsiniz. Şehir ve Tapınak Turu, Kraliyet Sarayı Turu, Kanal Gezisi, Yüzen Çarşı ve Rose Garden Turu bu aktiviteler arasında sayılabilir..
Bangkok – 2 gece
Singapur Havayolları ile Türkiye’den hareketinizi takiben, gecelemenizi uçakta yaparak ertesi gün Singapur üzerinden Bangkok’a varacaksınız. Bangkok Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.
Phuket – 3 gece
Bangkok konaklamanız sonrası Phuket’e doğru yolculuğunuz başlıyor. Phuket Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Tropikal bu cennette rüya gibi bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

Doğal güzellikleri, kültürü ve hareketli yaşamı ile birçok farklı aktivite sunan Phuket adasında dilerseniz otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Ada Turu, Phi Phi Adası Turu, Fantasea Show Turu, James Bond Adası Turu ve Simon Cabaret Show

Singapur – 1 gece
Phuket konaklamanız sonrası Singapur’a hareket ediyorsunuz. Singapur Havalimanında yerel yetkilimiz ile buluşmanız sonrası otelinize transferiniz gerçekleşecek. Seyahatinizin bitiminde dönüş uçuşunuz için Havalimanına transfer olacaksınız.

Alışveriş cenneti olarak bilinen Singapur’da dilerseniz şehri kendiniz keşfedebilirsiniz dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Singapur Şehir Turu, Sentosa Adası Turu ve Gece Safarisi bu aktiviteler arasında sayılabilir.