Serenity Resort & Residence

Andaman Denizi’nin güzel manzaralarına sahip olan Serenity Resort & Residences Phuket, huzurlu Rawai Plajı’nda yer almaktadır. Tesis ücretsiz Wi-Fi erişimi, açık sonsuzluk havuzu ve şımartıcı spa hizmetleri sunmaktadır. Şık ahşap mobilyalarla donatılmış geniş odaların özel balkonları tropik bahçeye ya da denize bakmaktadır. Tüm odalar düz ekran TV ve DVD oynatıcı ile donatılmıştır. Bazı odalarda mini […]

Andaman Denizi’nin güzel manzaralarına sahip olan Serenity Resort & Residences Phuket, huzurlu Rawai Plajı’nda yer almaktadır. Tesis ücretsiz Wi-Fi erişimi, açık sonsuzluk havuzu ve şımartıcı spa hizmetleri sunmaktadır.

Şık ahşap mobilyalarla donatılmış geniş odaların özel balkonları tropik bahçeye ya da denize bakmaktadır. Tüm odalar düz ekran TV ve DVD oynatıcı ile donatılmıştır. Bazı odalarda mini mutfak ve iPod yuvası vardır.

Chalong Koyu’nda bulunan Serenity Resort Phuket, Chalong Plajı’na yaklaşık 2,5 km, ve Patong Plajı’na ise arabayla 20 dakika uzaklıktadır. Günbatımı manzaraları ile ünlü Kata Seyir Noktası 4 km’den daha yakındır.

İyi bir egzersiz için yoga dersleri ve iyi donanımlı bir spor salonu mevcuttur. Konuklar ayrıca adalara günübirlik geziler için özel yat da kiralayabilir.

Restoran ve bar, havuz kenarında lezzetli Akdeniz Asya ve Tay yemekleri servis etmektedir. Balu’s Lounge and Bar’da ise şarap ve kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz.